top of page
tea-break-office.jpg

VC ANALYSTS

TRAINING COURSE

ONE COURSE, GREAT CAREER

מחיר מלא לקורס הוא 2200 ₪

200 ₪ מתוכם נגבים עם ההרשמה

אודות הקורס

חולמים על משרה נחשקת בתחום היזמות הטכנולוגית?
חאסוב, התנועה המקדמת דור חדש של יזמי טק ערבים, מזמינה אתכם לשלושה חודשי אימון אינטנסיבי בקורס היוקרתי הראשון מסוגו, אשר יפתח לכם את הדלתות למשרה נחשקת בעולם ההייטק.
בין אם אתם בוגרי תואר ראשון /שני או שנמצאים עדיין בתקופת הלימודים, הקורס הזה מיועד בשבילכם. בואו להיות הראשונים שסוללים את הדרך לדור שלם של צעירים ערבים שיבואו בעקבותיכם.
הקורס בשיתוף פרשפאנד, הינו תכנית ייחודית אשר נועדה להכיר לכם.ן את עולם היזמות מנקודת המבט של המשקיע.ה. כך, תרכשו ידע וכלים פרקטיים, מיומנויות וניסיון אשר ילוו אתכם.ן בדרככם המקצועית והיזמית, ויסייעו לכם.ן להשתלב בתעשיית ההיי-טק וההון סיכון במהלך הקריירה המקצועית שלכם.ן. 
הצטרפו עוד היום והבטיחו את מקומכם לקורס הקרוב אשר יפתח במאי 2021
לנרשמים עכשיו תינתן הנחה בדמי הרשמה

 
 
 

fresh.fund

fresh.fund היא קרן הון סיכון אשר מתמחה בהשקעות בסטארטאפים בשלבים מוקדמים עם מיקוד בשלב ה-pre seed. הקרן ביצעה עד כה השקעות בלמעלה מ-20 חברות בתחומים שונים ומגוונים והיא שותפה אקטיבית בהצמחת המיזמים שהיא משקיעה בהם, בדגש על תמיכה בפיתוח עסקי ובגיוסי הון נוספים מקרנות ומאנג׳לים.

לקרן יש פעילות ענפה בפיתוח אקוסיסטם החדשנות והיזמות במוסדות האקדמיים בישראל מתוך תפיסה שהאקדמיה מהווה קרקע פורה להקמה של חברות חדשות, משמעותיות ופורצות דרך על ידי סטודנטיות וסטודנטים, בוגרות ובוגרים טריים וחוקרות וחוקרים.

הקרן פועלת בשיתוף פעולה עם מוסדות אקדמיים בפיתוח פלטפורמות ופעילויות אשר יפתחו את אקוסיסטם היזמות והחדשנות בקמפוסים כולל סיוע וליווי בהקמת קרנות השקעה בסטודנטיות\ים ובוגרות\ים של המוסדות, שיתופי פעולה סביב תכניות יזמות של המוסדות והפעלת תכנית חשיפה והכשרה סטודנטיאלית ייחודית לעולם השקעות ההון סיכון אשר עד כה השתתפו בה למעלה מ-150 סטודנטיות וסטודנטים מהאוניברסיטאות והמכללות המובילות בישראל.

 
 
 
 
 

למה אנחנו

קורס Hasoub-fresh.ed הוא אחד הקורסים המקצועיים מסוגו, והוא מבוסס על IP ייחודי שהומצא על ידי fresh.fund והשתכלל במהלך 4 השנים בהן התכנית פועלת בקמפוסים שונים ברחבי ישראל (האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת בן גוריון, המרכז הבינתחומי, אוניברסיטת חיפה, הטכניון וכו ').

איך זה עובד?

במהלך התכנית נלמד בין השאר כיצד עובדת קרן הון סיכון, מה מניע אותה (רמז- $ אבל לא רק), כיצד נראה תהליך השקעה על כלל מרכיביו ונבחן את האופן שבו משקיעים ומשקיעות מחליטים.ות לגבי ההשקעות שלהם.ן.
דגש רב בתכנית יושם על תרגול, עבודה בקבוצות, התנסות מעשית והרצאות אורח והיכרות עם דמויות וגורמים מובילים באקוסיסטם היזמות והחדשנות הישראלי.

 

המפגשים יחלו בתאריך 19.5.2021 ויתקיימו בחיפה-לוויוורק (באופן זמני)

בכל יום רביעי בין השעות 17:00 - 21:00

תוכן הקורס

נכיר את מושגי היסוד של שפת היזמות ועולם השקעות הון הסיכון.

1

נלמד מהי קרן הון סיכון, כיצד היא פועלת, כיצד עובד המודל העסקי שלה ונבין את ההבדלים בין הסוגים השונים של המשקיעים, המשקיעות והקרנות.

2

ניכנס אל מאחורי הקלעים של תהליך ההשקעה, נצלול יחד לנבכי חוזי ההשקעה השונים ונלמד את מנגנוני ההשקעה השונים ומה הרציונאל שעומד מאחוריהם.

3

ניכנס לנעלי המשקיעים והמשקיעות והאנליסטים והאנליסטיות בקרן הון סיכון ונלמד להעריך ולנתח כדאיות של השקעה בסטארטאפ מתוך סט השיקולים שמשקיעים.ות לוקחים.ות בחשבון הכוללים, בין היתר, מחקר שוק, מגמות וטרנדים, בחינת המוצר על כל היבטיו, והצעת הערך שלו ביחס לתחרות והאלטרנטיבות בשוק.

4

נלמד וננתח מקרי מבחן של סטארטאפים אמיתיים ונקבל החלטות השקעה יחד, במסגרת הדיונים הכיתתיים.

5

נפגוש משקיעות ומשקיעים ויזמיות ויזמים אשר ישתפו אותנו מהניסיון ומן הפרספקטיבה שלהם כיצד קרנות הון סיכון פועלות וכיצד נראים תהליכי השקעה.

6

תאריכים חשובים

1-14.5.2021

הגשת מועמדות לקורס

5.5.2021

מפגש מידע על הקורס

21.5.2021

תשובות סופיות לגבי קבלה והשתתפות בקורס

28.5.2021

מתחילים

4.8.2021

מסיימים

מרכיבי מפתח

8

מפגשים

1

 ecosystem panel

מרצים אורחים

מהתעשייה (6-8)

המסע שלך

מתחיל עכשיו

מחיר מלא לקורס הוא 2200 ₪

200 ₪ מתוכם נגבים עם ההרשמה

bottom of page